2018 SONBAHAR-KIŞ MAKYAJ TRENDLERİ

0
830

2018 SONBAHAR-KIŞ MAKYAJ TRENDLERİ

Canlı Renkler

Merhabalar…
Bu yıl öyle görünüyor ki bütün mat kozmetik ürünlerimizi rafa kaldıracağız. Artık o mat sade görüntüden sıyrılıp yavaş yavaş sonbahar-kış sezonuyla silkelenmeye başlıyoruz. Bu trende canlı renkler ve sıra dışılık hakim. Nude rujlarımızı no makeup makeup tarzından alıp koyu göz makyajlarımızın altına uygulamaya başlıyoruz. No make up make up tarzındaki makyajımızı da doğallıktan biraz uzaklaştırıp ışıltılar ekliyoruz. Ve ışıltılı metalik makyajlarımıza geri dönüyoruz.

Renkli Gözler

Bu seneki trende yoğun renkler hakim. Canlı yeşiller, simler, maviler hatta kırmızılar ve turuncular bu sene gözlerdeki yerlerini alıyorlar. Artık kırmızıyı sadece dudaklarda görmeyeceğiz. Doğallıktan kurtulup avant-garde tarzına yol alıyoruz. Bu sene makyajlarda yenilikçilik ve deneysellik var. Bu akımı daha çok göz makyajında ve far uygulamalarında görüyoruz. Yine renkli göz kalemleri hayatımıza hızlı bir giriş yapacak gibi görünüyor.

Geometrik Bitişli Eyeliner

Eyelinerlar klasik alışılagelmiş tarzdan kurtulup deneysellik kazanıyor. Eyelinerlar, geometrik bitişli, yarım uygulamalı veya cesaret sahibi olanlar için göz kapağının üzerine uygulanabilir.

Örümcek Modeli Kirpikler

Alışılagelmiş görüntüden tek kurtulan eyelinerlar olmuyor. Kirpiklerimiz, tel tel ayrılmış uzun görüntüsünü örümcek modeli kirpiklere bırakıyor. Şayet kirpiklerimi birbirine yapıştırıyor diye şikayet ettiğiniz bir maskaranız varsa sakın atmayın. Bu sene bol bol ihtiyacınız olacak.

Soluk ve Doğal Kaşlar

Kaşlar da 2018 Sonbahar-Kış Makyaj Trendleri listesinden nasibini alıyor. Öyle görünüyor ki mat rujlarla beraber kaş ürünlerimizi de rafa kaldırıyoruz. Bu sene kalın, kalemle çizilmiş belirgin şekilli kaşlar yerini doğal, alınmaış dağınık kaşlara bırakıyor. Bununla beraber soluk renkli kaşlar tekrar moda oluyor.

Siyah Ruj

Siyah rujlar, koyu siyah farlar tekrar hayatımıza giriş yapan ürünlerden. Simsiyah dudaklar, simsiyah abartılı gözler bu senenin trendinde kendine yer buluyor. Bir şeyde siyah varsa elbette beyaz da vardır. Beyaz da gözlerimize uygulayacağımız yeniliklerden biri.

Makyajda Işıltı

No makeup makeup trendi elbette ki 2018 Sonbahar-Kış Makyaj Trendleri süresince varlığını koruyor. Ama masumluğundan sıyrılıp ışıltılarla zenginleşiyor.

Kırmızı Ruj

Mat rujları rafa kaldıracağımızı önceden de söylemiştik. Bu sezon mat rujların yerini eski parlak ışıltılı, nude rujlarımızın yerini ise canlı ve rengarenk rujlar alıyor. Dudaklarda ombre görüntüsü devam ediyor. Ve tabi ki kırmızı ruj. Kırmızı ruj vazgeçilmezimiz olarak her sezon her şekilde ve her çeşitte varlığını sürdürüyor.

Makyajsız Görünüme İddialı Rujlar

Eskilerden beri hayatımıza giren, makyajsız görüntümüze iddialı renklerdeki rujlar bu sezon da devam ediyor. Tarafımızca en beğendiğimiz trend hala bu. Hem günlük makyaj kullanımına en uygunu hem de yenilikçi ve modern.

2018 Sonbahar-Kış Makyaj Trendleri

Tabi ki fotoğraflardaki gibi makyajlarla dışarı çıkamayacağız. Ama bunlar belirleyici trendler. Bütün bu trendleri kendinize uydurarak çok başarılı günlük makyajlar elde edebilirsiniz. Özellikle günlük makyaja uygun olarak sürülmüş beyaz farların çok güzel görüneceğine eminiz. Yine ufak dokunuş değişiklikleriyle uygulayacağınız eyelinerlar görüntünüzü bir anda 2018 trendine uygun hale getirecek. Renkli farlar 2011-2012 tarihleri arasında hayatımızdaydı. Renkli farların günlük makyaja başarılı uygulamalarının örneklerini de bol bol görmüştük.
2018 Sonbahar-Kış Makyaj Trendleri için kısa bir özetini yazdık. Umarım okurken keyif almışsınızdır. Mutlu günler…

2018 SONBAHAR-KIŞ MAKYAJ TRENDLERİ

Merhabalar... Bu yıl öyle görünüyor ki bütün mat kozmetik ürünlerimizi rafa kaldıracağız. Artık o mat sade...

MAYBELLINE LASH SENSATIONAL WATERPROOF MASKARA

Merhabalar.. Maybelline Lash Sensational Waterproof Maskara somon pembesi renginde, şişe tasarımı ise klasik Maybelline maskaraları ile...

GOSH BOOMBASTIC XXL SWIRL ARGAN YAĞLI MASKARA

Merhabalar... Gosh Boombastic XXL Swirl Argan Yağlı Maskara tasarımı neon yeşili, tüp şeklinde, üzerinde tatlı bir...

NIVEA ÇİFT BAZLI GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİSİ

Merhabalar... Göz yapısı küçük olan kişilerde eyelinerlar veya maskaralar sürekli etrafa bulaşıp akabiliyorlar. Bu kişiler sürekli...

NEUTROGENA VISIBLY CLEAR PORE&SHINE PEELING JEL

Bugün sizler için cilt temizleme ürünleri arasında en beğendiklerimizden biri olan Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine...

Sosyal Ağ

0BeğenenlerBeğen
8TakipçilerTakip Et
10TakipçilerTakip Et

2018 SONBAHAR-KIŞ MAKYAJ TRENDLERİ

Merhabalar... Bu yıl öyle görünüyor ki bütün mat kozmetik ürünlerimizi rafa kaldıracağız. Artık o mat sade görüntüden sıyrılıp yavaş yavaş sonbahar-kış sezonuyla silkelenmeye başlıyoruz. Bu...

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi yazın