NIVEA ÇİFT BAZLI GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİSİ

0
546

NIVEA ÇİFT BAZLI GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİSİ

Makyajı Silmek

Merhabalar…
Göz yapısı küçük olan kişilerde eyelinerlar veya maskaralar sürekli etrafa bulaşıp akabiliyorlar. Bu kişiler sürekli kullanımı pek sağlıklı olmasa da, gün içinde her zaman suya dayanıklı ürünleri tercih edebilirler. Özellikle de göz makyajında. Waterproof ürünleri başarılı şekilde çıkaran makyaj temizleyiciler de kolay bulunmuyor. Üzerinde ”Suya dayanıklı ürünleri gözleri tahriş etmeden kolayca çıkarır” yazan çok ürün olsa da genelde gözlerinizi kazıdığınız halde rimel olduğu gibi gözde kalabiliyor. Bütün bu sorunları Nivea Çift Bazlı Göz Makyaj Temizleyici ile yaşamayacaksınız. Başka markaların ürünlerini incelesek de hiç biri Nivea’nın performansını sunmadı.

Nivea Çift Bazlı Makyaj Temizleyici Tasarımı

125 Ml, şeffaf plastik ambalajlı, içindeki ürünü olduğu gibi gösteren ambalajı ve beyaz vidalı bir kapağı var. Ürün ağzı bir asetonun ki kadar dar, bu da sıvı ve yağlı yapısından dolayı fazlaca akışkan olan ürünün yarısını pamuğa boşaltmamızı önlüyor.

Makyaj Temizleyici Kullanımı

Nivea Çift Bazlı Göz Makyaj Temizleyici dinlenmiş hali bir şeffaf bir de mavi iki bazdan oluşuyor. Kullanmadan önce iyice çalkaladıktan sonra açık mavi rengi alıyor. Ürünü makyaj temizleme pediyle uygulamalısınız. Maalesef bu ürün için küçük bir miktar tüm göze yetebiliyor diyemeyiz. İşe yarayacak kadar miktarı pede sıktıktan sonra bir müddet gözde bekleterek rimelin yumuşamasını ve temizlenmeye uygun hale gelmesini beklemelisiniz. Bekletmeden direk ovalamak gözleri tahriş edebilir. Beklettikten sonra göz çevresine ve kirpiklere hasar vermeden gerçekten de kolayca makyajınızı çıkarabiliyorsunuz. Gözlerde herhangi bir yanmaya sebep olmuyor ve rahatsız edici bir kokusu bulunmuyor.

Nivea Çift Bazlı Makyaj Temizleyici Yapısı

Nivea Çift Bazlı Göz Makyaj Temizleyici içeriğinde hassas göz çevresini besleyen mavi kantaron çiçeği özü bulunuyor. Ürünün yapısı yağlı ve kullandıktan sonra göz çevresinde yağ bırakıyor. Uyguladıktan sonra yıkama ihtiyacı hissettiriyor. Gece uyumadan önce kullanıp durulamadan uyursanız. Ertesi sabah gözleriniz yapış yapış oluyor ve bulanık görüyorsunuz. Belki de uyguladıktan sonra bir süre yağı göz üzerinde bırakıp cildi ve kirpikleri beslemesine izin vermek doğru bir karar olacaktır ama o yağlı histen hoşlanmayabilirsiniz.

Suya Dayanıklı Makyajı Sorunsuzca Temizliyor

Maybelline’in waterproof rimelini kullanan varsa bilir göze yapıştı mı yapışır, Dalin’le bile tam temizlik mümkün olmayabiliyor. Nivea’nın makyaj temizleme sütü bile tatmin edici şekilde temizlemiyor. Nivea Çift Bazlı Göz Makyaj Temizleyici özellikle suya dayanıklı makyajların temizlenmesinde tek bazlı temizleyicilerden çok iyi bir performans sergiliyor.
Makyaj ürünü olmadığı için kalıcılığa puanı ürünün kullanım süresine göre vereceğiz. Gramajı diğer ürünlerle aynı olsa da ürün çok çabuk bitebiliyor. Tabi ki ömrü sizin kullanışınıza göre değişir.

Nivea Çift Bazlı Makyaj Temizleyici Sonuç

Sonuç olarak eğer suya dayanıklı ve göze yapıştı mı yapışan güçlü ürünlerden kullanıyorsanız, Nivea’nın Çift Bazlı Göz Makyaj temizleyicisinden oldukça memnun kalacaksınızdır. Vaad ettiği şeylere başarıyla ulaşabiliyor. Göz çevresini yıpratmadan, makyajı kazımaya mecbur bırakmadan kolayca çıkarırken bir yandan da yağlı yapısı nedeniyle göz çevresini ve kirpikleri besliyor.

2018 SONBAHAR-KIŞ MAKYAJ TRENDLERİ

Merhabalar... Bu yıl öyle görünüyor ki bütün mat kozmetik ürünlerimizi rafa kaldıracağız. Artık o mat sade...

MAYBELLINE LASH SENSATIONAL WATERPROOF MASKARA

Merhabalar.. Maybelline Lash Sensational Waterproof Maskara somon pembesi renginde, şişe tasarımı ise klasik Maybelline maskaraları ile...

GOSH BOOMBASTIC XXL SWIRL ARGAN YAĞLI MASKARA

Merhabalar... Gosh Boombastic XXL Swirl Argan Yağlı Maskara tasarımı neon yeşili, tüp şeklinde, üzerinde tatlı bir...

NIVEA ÇİFT BAZLI GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİSİ

Merhabalar... Göz yapısı küçük olan kişilerde eyelinerlar veya maskaralar sürekli etrafa bulaşıp akabiliyorlar. Bu kişiler sürekli...

NEUTROGENA VISIBLY CLEAR PORE&SHINE PEELING JEL

Bugün sizler için cilt temizleme ürünleri arasında en beğendiklerimizden biri olan Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine...

Sosyal Ağ

0BeğenenlerBeğen
8TakipçilerTakip Et
10TakipçilerTakip Et

2018 SONBAHAR-KIŞ MAKYAJ TRENDLERİ

Merhabalar... Bu yıl öyle görünüyor ki bütün mat kozmetik ürünlerimizi rafa kaldıracağız. Artık o mat sade görüntüden sıyrılıp yavaş yavaş sonbahar-kış sezonuyla silkelenmeye başlıyoruz. Bu...
Değerlendirme
ETKİLEYİCİLİK
KULLANIM KOLAYLIĞI
KALICILIK
Paylaş
Önceki İçerikNEUTROGENA VISIBLY CLEAR PORE&SHINE PEELING JEL
Sonraki İçerikGOSH BOOMBASTIC XXL SWIRL ARGAN YAĞLI MASKARA

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi yazın