NEUTROGENA VISIBLY CLEAR PORE&SHINE PEELING JEL

0
673

NEUTROGENA VISIBLY CLEAR PORE&SHINE PEELING JEL

Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine Peeling Jel Tasarımı

Bugün sizler için cilt temizleme ürünleri arasında en beğendiklerimizden biri olan Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine Peeling Jel ürününü inceledik. Bu turunçgil kokan misket limonlu ve mandalinalı ürüne jel deselerde yapı bakımından kremsi ve içinde yüze minik minik masajlar yapan, ölü derilerin atılıp cildin canlanmasına yardım eden yeşil küçük tanecikler var.
150 ml’lik tüpte alt yarısı şeffaf ve ürünü gösteriyor üst yarısı açık yeşil renkte, beyaz renkli aşağı-yukarı açılır-kapanır kapaklı. Neutrogena’nın turuncu renkli ambalajlarına alışmış olsak da bu ürünün yeşil renklerde olmasa insanda bitkisel, sağlıklı ve güvenilir hisler uyandırıyor.

Peeling Yapısı

Daha önce de bahsettiğimiz gibi misket limonu ve mandalina içeriyor, ürün içindeki turunçgil kokusunu gayet yoğun bir şekilde hissediyorsunuz. Kokusu parfüm veya ilaç gibi rahatsız edici değil gerçekten de meyvemsi. Bu konuda hassas olan insanları rahatsız edeceğini düşünmüyorum.

Neutrogena Peeling Cildi Derinlemesine Temizler

Tüp’ün arkasında yazan bilgiler ışığında; içeriğindeki mikro tanecikler (mikro denilmesine rağmen gözle görülebilir boyutta) ve salisik asit sayesinde kusursuz görünümlü bir cilt için tıkalı gözenekleri derinlemesine temizler. İçeriğindeki taze mandalina ve misket limonu kokusu ile duyuları canlandırarak cildinizin temizlenmesini sağlar. Bunun haricinde ciltteki fazla sebumu yaklaşık %77 oranında azaltır ve cildi çok kurutmadan gün boyunca parlak görünmesini sağlar. Kötü bir özelliğiyse ürün ambalajın kenarlarını bulaşıp sarı çirkin bir görünüm alıyor.

Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine Peeling Jel Hakkında Gözlemlerimiz

Cildi temizleme konusunda çok başarılı mikro tanecikler yüze masaj yaparak tahriş etmeden cildi kazıyormuş gibi temizliyor. Mikro Tanecikler kullanıldığında eriyen cinslerden değil.
Durulandığında anında aydınlık ve mat bir yüze kavuşturuyor. Yağlanma ve parlama sıfır. Ancak ”cildi çok kurutmadan” yazmasına rağmen çok kurutuyor. Bu yüzden Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine Peeling Jel ürününün kuru ciltli insanlar için pek kullanışlı olacağını düşünmüyoruz. Ayrıca aşırı hassas bir cildiniz varsa tanecikler tahriş edebilir.
Uygulama ardından cilt çok gergin oluyor. Gözenekleri sıkıştırma konusunda oldukça iş görüyor ama kısa etkili. Zaten dayanamayıp krem sürmek zorunda kalıyorsunuz çünkü cildi çatlatacakmış gibi bir his oluşturuyor.

Neutrogena Peeling Kullanımı

Islak cilde günde bir kere uygulanması uygun görülmüş. Gözle temasından kaçınılması ve harici kullanıma uygun olması konusunda uyarıda bulunmuşlar.

Neutrogena Peeling Kalıcılık

Kalıcılık konusuna gelirsek; maalesef uygulamadan sonra kavuştuğumuz o aydınlık ve mat görüntü uzun süre kalmıyor. 1-1.5 saate geçebiliyor. Bu yüzden kalıcılık konusunda 2.5 yıldız vermeyi uygun gördük.
Ürünün ömrü oldukça uzun. Kolay kolay bitirebileceğiniz bir ürün değil. Fındık tanesi kadar bir miktar bile bütün yüzünüze yetebilir. Yaydıkça çoğalıyormuş gibi.

Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine Peeling Jel Sonuç

Sonuç olarak Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine Peeling Jel kalıcılık ve kurutmama haricindeki bütün hedeflerine başarıyla ulaşabiliyor. ilk uygulamada bile yüz aydınlık, mat ve gergin oluyor. Gözenek konusunda ise geçici bir etkisi olsa da uzun ve düzenli kullanımda kalıcı sonuçlar verebilir. Kokusu da harika. Kuru cilde sahip insanlar da kullanabilir fakat yağlı cilde sahip olanların beğeneceğini düşünüyorum.
Eğer sivilce,yağlanma, parlama gibi sıkıntılarınız yoksa sadece temizleme amacıyla kullanacaksanız başka ürünler tercih edebilirsiniz. Bu üründen, yalnızca yağlı ciltlere sahip insanlar memnun kalacaktır. Yine uygulamadan sonra, yağlı bir cilde sahip olsanız bile aşırı kuruma hissi oulursa aynı markanın oil-free moisturiser nemlendiricisini kullanabilirsiniz. Bu nemlendirici de yüzdeki yağlanmayı kontrol altına alıp cilde matlık verir.
Eğer siz de Neutrogena Visibily Clear Pore&Shine Pelling Jel kullandıysanız tecrübelerinizi henüz almadıysanız ürün hakkındaki sorularınızı yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Mutlu günler…

2018 SONBAHAR-KIŞ MAKYAJ TRENDLERİ

Merhabalar... Bu yıl öyle görünüyor ki bütün mat kozmetik ürünlerimizi rafa kaldıracağız. Artık o mat sade...

MAYBELLINE LASH SENSATIONAL WATERPROOF MASKARA

Merhabalar.. Maybelline Lash Sensational Waterproof Maskara somon pembesi renginde, şişe tasarımı ise klasik Maybelline maskaraları ile...

GOSH BOOMBASTIC XXL SWIRL ARGAN YAĞLI MASKARA

Merhabalar... Gosh Boombastic XXL Swirl Argan Yağlı Maskara tasarımı neon yeşili, tüp şeklinde, üzerinde tatlı bir...

NIVEA ÇİFT BAZLI GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİSİ

Merhabalar... Göz yapısı küçük olan kişilerde eyelinerlar veya maskaralar sürekli etrafa bulaşıp akabiliyorlar. Bu kişiler sürekli...

NEUTROGENA VISIBLY CLEAR PORE&SHINE PEELING JEL

Bugün sizler için cilt temizleme ürünleri arasında en beğendiklerimizden biri olan Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine...

Sosyal Ağ

0BeğenenlerBeğen
8TakipçilerTakip Et
10TakipçilerTakip Et

2018 SONBAHAR-KIŞ MAKYAJ TRENDLERİ

Merhabalar... Bu yıl öyle görünüyor ki bütün mat kozmetik ürünlerimizi rafa kaldıracağız. Artık o mat sade görüntüden sıyrılıp yavaş yavaş sonbahar-kış sezonuyla silkelenmeye başlıyoruz. Bu...
Değerlendirme
ETKİLEYİCİLİK
KULLANIM KOLAYLIĞI
KALICILIK
Paylaş
Önceki İçerikSPA CARE KÜKÜRTLÜ TURBA ÇAMUR SABUNU
Sonraki İçerikNIVEA ÇİFT BAZLI GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİSİ

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi yazın