AVENE CLEANANCE 50+ GKF GÜNEŞ KREMİ YAĞLI CİLTLER İÇİN

0
535

AVENE CLEANANCE 50+ GKF GÜNEŞ KREMİ YAĞLI CİLTLER İÇİN

Güneş Kremi

Güneş ışınlarının cilde; başta kanser olmak üzere, renk bozulmaları; erken yaşlanma, kırışıklık, çil, yanık gibi zararlı etkileri oluyor. Aslında kış aylarında bile güneş kremi kullanmamız gerekirken sadece yazları kullanmayı tercih ediyoruz. Bizim önerdiğimiz kozmetik ürünler genelde GKF faktörlüdür ama yaz aylarında düşük ölçüdeki GKF yetersiz kalacaktır.
Her cilt tipi farklı olduğu için herkes aynı üründen aynı memnuniyeti sağlayamıyor. Kuru cilt tipleri daha yoğun nemlendiricili ürünler kullanmak zorunda kalıyorlarken, aynı ürün yağlı cilde sahip insanların yüzünde terleme, parlama hatta yağlanma oranını yükseltme gibi etkilere sahip oluyor.
Güneş kremleri yapıları bakımından yağlanmaya ve parlamaya sebep olabiliyorlar. Nemlendiricisiz olsalar bile. Bu yüzden Avene Cleanance 50+ GKF Güneş Kremi, yağlı cilde sahip insanlara ilaç gibi gelecektir.

Avene Cleanance 50+ Güneş Kremi Tasarımı

Avene Cleanance 50ml’lik beyaz pompa ağızlı turuncu tüp şişede. Tasarımı açısından küçük yapıda ve yer kaplamıyor. Popma ağızı koruyan şeffaf kapak, tüpe çok sağlam bir şekilde oturduğu için kendiliğinden gevşeyip açılma gibi sorunlar yaşatmıyor. Güvenle çantanıza atabiliyorsunuz. Pompadaki dar ağız ve pompa ölçüsü tam yerinde. Bir defa basmayla ne bir sürü ürünü ziyan ediyorsunuz ne de istediğiniz kadar ürün elde edinceye kadar defalarca basmak zorunda kalıyorsunuz.

Güneş Kremi Yapısı

Yüzünüze uyguladığınızda ilk başta beyaz bir renk verse de kısa sürede cilt tarafından emilerek renksiz oluyor. Beğendiğimiz özelliklerden biri ise hızla emilmesi oldu. Güneş kremi cilt tarafından emildikten sonra yüzde herhangi bir ürün yokmuş gibi hissettiriyor. Hem his olarak hem de görünüş olarak. Güneş kreminin sebep olduğu yağlı, yapışkan ve parlak görünümden tamamen kurtulabiliyorsunuz. Cildi yağlandırmasa da hafif nemlendirerek cildin yumuşak kalmasına yardımcı oluyor.
Ayrıca suya karşı dayanıklı olduğu için bizi gün içinde tekrar tekrar krem sürmekten kurtarıyor. Terlemenin ardından diğer ürünlerde olduğu gibi, güneş kremi yüzden akıyormuş gibi bir hisse de sebep olmuyor. Uygulandıktan sonra kısa bir sürede emilerek cilde sabitleniyor ve varlığını dahi hisettirmyor. Yalnız ürünün parfümsü bir kokusu var ve bunu sürekli duyabiliyorsunuz.

Sivilcelerden Kurtulmak

Avene tarafından sivilcelere karşı kullanılan cleanance teknolojisi bu güneş kreminde de bulunuyor. Cildiniz güneşten korunurken aynı zamanda da sivilcelere karşı savaşta küçük bir yardımı dokunabilir. Ama yine de bu konuda pek etkinmiş gibi görünmediği için etkileyicilik kısmına 4.5 yıldız vermeyi uygun gördük.

Avene Cleanance 50+ GKF Güneş Kremi Yağlı Ciltler İçin Sonuç

Yağlı cildinizden dolayı güneş kremlerinden şikayetçiyseniz 50+ gibi yüksek güneş koruma faktörlü bu güneş kremi suya dayanıklılığı ve iyi düzeyde kalıcılığıyla sizi uzun süre güneşten korurken, mat ve kuru bir görüntü verecektir. Bu konuda çok etkinlik sağlayacakmış gibi görünmese de aynı zamanda sivilcelerle savaşmayı vaad eden bu üründen fazlasıyla memnun kalabilirsiniz.
Eğer siz de Avene Cleanance 50+ GKF Güneş Kremi Yağlı Ciltler İçin olan bu ürünü kullandıysanız tecrübelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Mutlu Günler.

2018 SONBAHAR-KIŞ MAKYAJ TRENDLERİ

Merhabalar... Bu yıl öyle görünüyor ki bütün mat kozmetik ürünlerimizi rafa kaldıracağız. Artık o mat sade...

MAYBELLINE LASH SENSATIONAL WATERPROOF MASKARA

Merhabalar.. Maybelline Lash Sensational Waterproof Maskara somon pembesi renginde, şişe tasarımı ise klasik Maybelline maskaraları ile...

GOSH BOOMBASTIC XXL SWIRL ARGAN YAĞLI MASKARA

Merhabalar... Gosh Boombastic XXL Swirl Argan Yağlı Maskara tasarımı neon yeşili, tüp şeklinde, üzerinde tatlı bir...

NIVEA ÇİFT BAZLI GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİSİ

Merhabalar... Göz yapısı küçük olan kişilerde eyelinerlar veya maskaralar sürekli etrafa bulaşıp akabiliyorlar. Bu kişiler sürekli...

NEUTROGENA VISIBLY CLEAR PORE&SHINE PEELING JEL

Bugün sizler için cilt temizleme ürünleri arasında en beğendiklerimizden biri olan Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine...

Sosyal Ağ

0BeğenenlerBeğen
8TakipçilerTakip Et
10TakipçilerTakip Et

2018 SONBAHAR-KIŞ MAKYAJ TRENDLERİ

Merhabalar... Bu yıl öyle görünüyor ki bütün mat kozmetik ürünlerimizi rafa kaldıracağız. Artık o mat sade görüntüden sıyrılıp yavaş yavaş sonbahar-kış sezonuyla silkelenmeye başlıyoruz. Bu...
Değerlendirme
ETKİLEYİCİLİK
KULLANIM KOLAYLIĞI
KALICILIK
Paylaş
Önceki İçerikURBAN DECAY NAKED PALETLERİ
Sonraki İçerikL’OREAL SKIN PERFECTION CİLT KUSURSUZLAŞTRICI SERUM

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu yazın.
Lütfen isminizi yazın